KOMPLETNÍ ÚKLID PRO DOMÁCNOSTI A FIRMY V BRNĚ

Mobil:735 199 182

Služby

Spolupráce s námi Vám přinese nejen čisté a uklizené prostory Vašeho domova, kanceláře, či prostor k podnikání. Díky nám ušetříte čas, peníze a energii, kterou můžete věnovat rodinně, sobě, případně rozvíjení svých podnikatelských aktivit.

Jak konkrétně spolupráce s námi probíhá?

Poradenství

Cílem naší firmy je maximálně zefektivnit péči o čistotu a pořádek s dlouhotrvajícím vizuálním efektem pro Vás, Vaše blízké i Vaše zákazníky.

Manažeři společnosti mají letité zkušenosti v oboru, účastnili se mnoha školení týkajících se moderních postupů při práci se stroji, čistícím a ochrannými prostředky na nejrůznější materiály.

Mají zkušenosti při práci s lidmi v rámci dlouholeté praxe s provozováním personální agentury. Při prvním kontaktu navštíví Váš domov, či provozovnu, vyslechnou Vaše představy, nabídnou odborné poradenství, společně s Vámi zajistí nejefektivnější způsob servisu a navrhnou cenovou kalkulaci.

Po odsouhlasení začíná samotný proces úklidu, či čištění.

:

Úklid a čištění

Manažer společnosti dojde se školeným pracovníkem na místo úklidu, společně s ním tuto práci provede a zkontroluje, následně Vám ji předá a vyslechne eventuální postřehy a připomínky. Při druhé návštěvě je již pracovník obeznámen s prostorem a detailními potřebami zákazníka. Manažer zkontroluje odvedenou práci a prostor předá.

Personální obsazení naší firmy

V čele společnosti jsou dva manažeři, kteří školí kmenové zaměstnance i brigádníky. Jsou přítomni při zaškolování u nových zakázek, případně se účastní jednorázových úklidů, kdy pracují se složitější technikou, dohlíží a řídí své pracovníky. Jejich přítomnost při takových akcích má za výsledek optimální výsledek v nejkratší možné době.

Naše krédo

Nechceme dělat “práci pro práci”. Chceme efektivně udržovat Vaše prostředí čisté a uklizené, tak aby jste byli s naší prací a službami spokojeni.

Primárně nabízíme tyto služby:

  • jednorázový a pravidelný úklid domácností
  • úklid po malování
  • úklid po rekonstrukci
  • jednorázový a pravidelný úklid kanceláří
  • jednorázový a pravidelný úklid domů
  • jednorázový a pravidelný úklid komerčních prostor
  • praní a žehlení v domácnosti i pro firmy
  • naší specialitou je čištění koberců, pohovek a židlí

 

GARANCE kvality

Abychom udrželi vysoký standard námi poskytovaných služeb, velmi si zakládáme na dobré komunikaci s našimi zákazníky, jakékoliv připomínky řešíme ihned, jedině tak je možné reagovat na vzniklé podněty, tak abyste byly maximálně spokojeni.